TCJY336M016R0070 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
På lager: 122
Panasonic Industry
KEMET
KEMET
På lager: 950
33 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 16 V 2917 (7343 metrisk) 70mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AVX Polymer Solid Electrolytic Capacitors | Digi-Key Daily
TCJY336M016R0070
DigiKeys varenummer
478-6944-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TCJY336M016R0070
Beskrivelse
CAP TANT POLY 33UF 16V 2917
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Producenter
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
33 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
Y
Spænding - Nominel
16 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
70mOhm @ 100kHz