597D337X96R3V2T er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Sprague
På lager: 7
Datablad
Similar
Vishay Sprague
På lager: 375
Datablad
På lager: 0
På lager: 0
På lager: 657
330 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 6.3 V 2917 (7343 metrisk) 38mOhm