594D337X96R3D2T kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Opgradering
På lager: 297
Similar
På lager: 7
Similar
På lager: 375
330 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 6.3 V 2917 (7343 metrisk) 60mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
594D337X96R3D2T
DigiKeys varenummer
594D337X96R3D2T-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
594D337X96R3D2T
Beskrivelse
CAP TANT 330UF 10% 6.3V 2917
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
594D337X96R3D2T Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,295" L x 0,169" B (7,50mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
D
Spænding - Nominel
6.3 V