TR3D337K6R3C0050
DigiKeys varenummer
718-1778-2-ND - Tape & Reel (TR)
718-1778-1-ND - Afskåret tape (CT)
718-1778-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TR3D337K6R3C0050
Beskrivelse
CAP TANT 330UF 10% 6.3V 2917
Detaljeret beskrivelse
330 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 6.3 V 2917 (7343 metrisk) 50mOhm
EDA/CAD-modeller
TR3D337K6R3C0050 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
D
Spænding - Nominel
6.3 V