592D337X96R3D2T19H kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Sprague
På lager: 7
Vishay Sprague
På lager: 375
På lager: 0
På lager: 657
330 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 6.3 V 2917 (7343 metrisk) 100mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
592D337X96R3D2T19H
DigiKeys varenummer
592D337X96R3D2T19H-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
592D337X96R3D2T19H
Beskrivelse
CAP TANT 330UF 10% 6.3V 2917
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
592D337X96R3D2T19H Modeller
Kategori
Type
Jævnt belagt
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,295" L x 0,169" B (7,50mm x 4,30mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
6.3 V