298D105X0016M2T er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 4
Datablad
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Similar
På lager: 684
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 0
KYOCERA AVX
På lager: 355
1 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 0603 (1608 metrisk) 12Ohm