VPT24-1040
DigiKeys varenummer
237-1325-ND
Producenter
Producentens varenummer
VPT24-1040
Beskrivelse
PWR XFMR TOROIDAL 25VA CHAS MT
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Toroid 25VA Strømtransformatorer 115V, 230V Primær Parallel 12V, serien 24V Sekundær Parallel 2,08A, serien 1,04A Chassismontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
VPT24-1040 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Sekundær(e) omvikling(er)
Dobbelt
Producenter
Triad Magnetics
Centerudtag
No
Serie
Effekt - Maks.
25VA
Emballage
Boks
Monteringstype
Chassismontering
Varestatus
Aktiv
Termineringsudformning
Trådledere
Type
Toroid
Størrelse/dimension
71,00mm diam. x 32,00mm B
Spænding - Primær
115V, 230V
Højde - Monteret (maks.)
34,0mm
Spænding - Sekundær (fuld belastning)
Parallel 12V, serien 24V
Spænding - Isolering
4000Vrms
Strøm - Output (maks.)
Parallel 2,08A, serien 1,04A