VPT230-110
DigiKeys varenummer
237-1324-ND
Producenter
Producentens varenummer
VPT230-110
Beskrivelse
PWR XFMR TOROIDAL 25VA CHAS MT
Detaljeret beskrivelse
Toroid 25VA Strømtransformatorer 115V, 230V Primær Parallel 115V, serien 230V Sekundær Parallel 220mA, serien 110mA Chassismontering
EDA/CAD-modeller
VPT230-110 Modeller
Effekt - Maks.
25VA
Størrelse/dimension
71,00mm diam. x 32,00mm B
Spænding - Primær
115V, 230V
Højde - Monteret (maks.)
34,0mm
Spænding - Sekundær (fuld belastning)
Parallel 115V, serien 230V
Strøm - Output (maks.)
Parallel 220mA, serien 110mA