VPT24-2080
DigiKeys varenummer
237-1332-ND
Producenter
Producentens varenummer
VPT24-2080
Beskrivelse
PWR XFMR TOROIDAL 50VA CHAS MT
Detaljeret beskrivelse
Toroid 50VA Strømtransformatorer 115V, 230V Primær Parallel 12V, serien 24V Sekundær Parallel 4,16A, serien 2,08A Chassismontering
EDA/CAD-modeller
VPT24-2080 Modeller
Effekt - Maks.
50VA
Størrelse/dimension
80,00mm diam. x 33,00mm B
Spænding - Primær
115V, 230V
Højde - Monteret (maks.)
36,0mm
Spænding - Sekundær (fuld belastning)
Parallel 12V, serien 24V
Strøm - Output (maks.)
Parallel 4,16A, serien 2,08A