VPT18-1390
DigiKeys varenummer
237-1323-ND
Producenter
Producentens varenummer
VPT18-1390
Beskrivelse
PWR XFMR TOROIDAL 25VA CHAS MT
Detaljeret beskrivelse
Toroid 25VA Strømtransformatorer 115V, 230V Primær Parallel 9V, serien 18V Sekundær Parallel 2,78A, serien 1,39A Chassismontering
EDA/CAD-modeller
VPT18-1390 Modeller
Effekt - Maks.
25VA
Størrelse/dimension
71,00mm diam. x 32,00mm B
Spænding - Primær
115V, 230V
Højde - Monteret (maks.)
34,0mm
Spænding - Sekundær (fuld belastning)
Parallel 9V, serien 18V
Strøm - Output (maks.)
Parallel 2,78A, serien 1,39A