B32529C1333K000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
TDK
På lager: 3.146
Datablad
Opgradering
TDK
På lager: 11.222
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
Direkte
Cornell Dubilier Knowles
Direkte
Cornell Dubilier Knowles
0.033 µF Filmkondensatorer 63V 100V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MK(P,T) Series
B32529C1333K000
DigiKeys varenummer
495-2495-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32529C1333K000
Beskrivelse
CAP FILM 0.033UF 10% 100VDC RAD
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
B32529C1333K000 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,098" B (7,30mm x 2,50mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,256" (6,50mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
63V
Applikationer
Automotive; EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
100V