168333J250C-F kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Cornell Dubilier Knowles
På lager: 0
Datablad
Similar
Cornell Dubilier Knowles
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
Direkte
TDK
Direkte
TDK
0.033 µF Filmkondensatorer 160V 250V Polyester, Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
168333J250C-F
DigiKeys varenummer
168333J250C-F-ND
Producenter
Producentens varenummer
168333J250C-F
Beskrivelse
CAP FILM 0.033UF 5% 250VDC RAD
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
168333J250C-F Modeller
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,283" L x 0,138" B (7,20mm x 3,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,295" (7,50mm)
Tolerance
±5%
Terminering
PC-ben
Spændingsklassifikation - AC
160V
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
250V