B32529C3333J289 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
TDK
På lager: 3.970
Datablad
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 3.749
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Direkte
Cornell Dubilier Knowles
Direkte
Cornell Dubilier Knowles
Similar
Billede for B32529C3333J289 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B32529C3333J289
DigiKeys varenummer
495-2542-3-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
B32529C3333J289
Beskrivelse
CAP FILM 0.033UF 5% 250VDC RAD
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.033 µF Filmkondensatorer 160V 250V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
EDA/CAD-modeller
B32529C3333J289 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,118" B (7,30mm x 3,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,256" (6,50mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
160V
Spændingsklassifikation - DC
250V