168333K250C-F kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Datablad
Similar
Similar
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
Direkte
TDK
Direkte
TDK
0.033 µF Filmkondensatorer 160V 250V Polyester, Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
168333K250C-F
DigiKeys varenummer
168333K250C-F-ND
Producenter
Producentens varenummer
168333K250C-F
Beskrivelse
CAP FILM 0.033UF 10% 250VDC RAD
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
168333K250C-F Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,283" L x 0,138" B (7,20mm x 3,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,295" (7,50mm)
Tolerance
±10%
Spændingsklassifikation - AC
160V
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
250V