DNF10-250FI-L
DigiKeys varenummer
298-10540-ND
Producenter
Producentens varenummer
DNF10-250FI-L
Beskrivelse
CONN QC RCPT 10-12AWG 0.250
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0,250" (6,35mm) Lynkobling Hun 10-12 AWG Krympe Stikforbindelse Fuldt isoleret
Kategori
Terminering
Krympe
Producenter
Panduit Corp
Trådtykkelse
10-12 AWG
Serie
Isolering
Fuldt isoleret
Emballage
Bulk
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Varestatus
Aktiv
Farve
Gul
Terminaltype
Standard
Kontaktmateriale
Messing
Køn
Hun
Kontaktfinish
Tin
Stiftbredde
0,250" (6,35mm)
Isoleringsdiameter
0,220" (5,59mm)
Stifttykkelse
0,032" (0,81mm)
Grundlæggende varenummer
Længde - Samlet
0,950" (24,13mm)