DNF18-250FI-L
DigiKeys varenummer
298-14381-ND
Producenter
Producentens varenummer
DNF18-250FI-L
Beskrivelse
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250
Detaljeret beskrivelse
0,250" (6,35mm) Lynkobling Hun 18-22 AWG Krympe Stikforbindelse Fuldt isoleret
Køn
Hun
Kontaktfinish
Tin
Stiftbredde
0,250" (6,35mm)
Isoleringsdiameter
0,140" (3,56mm)
Stifttykkelse
0,032" (0,81mm)
Grundlæggende varenummer
Længde - Samlet
0,940" (23,88mm)