S100X125VA1Y
DigiKeys varenummer
298-18688-ND
Producenter
Producentens varenummer
S100X125VA1Y
Beskrivelse
LABEL SELF LAMINATNG 1X1.25" WHT
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Hvid Selvlaminerende Mærkater 1,00" x 1,25" (25,4mm x 31,8mm)
Kategori
Farve
Hvid
Producenter
Panduit Corp
Materiale
Vinyl
Emballage
Bulk
Til brug med/relaterede produkter
TDP43MY termisk printer til bord
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 93°C
Mærkattype
Selvlaminerende
Grundlæggende varenummer
Mærkatstørrelse
1,00" x 1,25" (25,4mm x 31,8mm)