172-E15-203R001
172-E15-203R001
172-E15-203R001
DigiKeys varenummer
1115FEA-ND
Producenter
Producentens varenummer
172-E15-203R001
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
EDA/CAD-modeller
172-E15-203R001 Modeller
Kategori
Terminering
Loddekop
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Driftstemperatur
-50°C – 100°C