172-015-183L011
DigiKeys varenummer
13615MA-ND
Producenter
Producentens varenummer
172-015-183L011
Beskrivelse
CONN D-SUB PLG 15POS PNL MT SLDR
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
172-015-183L011 Modeller
Kategori
Flangefunktionalitet
Kortside (4-40)
Mfr
Terminering
Loddemetal
Serie
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Emballage
Bakke
Kontaktfinish
Guld
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Stikforbindelse udformning
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Funktioner
Jordingsindhak
Antal rækker
2
Dielektrisk materiale
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Monteringstype
Driftstemperatur
-50°C – 125°C