172-E37-203R001
172-E37-203R001
172-E37-203R001
DigiKeys varenummer
1137FEA-ND
Producenter
Producentens varenummer
172-E37-203R001
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
37 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
172-E37-203R001 Modeller
Kategori
Terminering
Loddekop
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Varestatus
Aktiv
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Farve
Hvid
Antal rækker
2
Dielektrisk materiale
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Monteringstype
Trådtykkelse
20-26 AWG
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
4 (DC, C)
Driftstemperatur
-50°C – 100°C