172-037-112R001 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
NorComp Inc.
På lager: 117
Datablad
Similar
HARTING
På lager: 33
Datablad
Similar
HARTING
På lager: 0
På lager: 0
TE Connectivity AMP Connectors
På lager: 423
TE Connectivity AMP Connectors
På lager: 119
På lager: 300
På lager: 340
På lager: 229
På lager: 439
På lager: 267
På lager: 216
På lager: 513
37 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
172-037-112R001
172-037-112R001
172-037-112R001
DigiKeys varenummer
1537MNA-ND
Producenter
Producentens varenummer
172-037-112R001
Beskrivelse
CONN D-SUB PLG 37POS PNL MT SLDR
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
172-037-112R001 Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Varestatus
Forældet
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Jordingsindhak
Antal positioner
Farve
Beige
Antal rækker
2
Dielektrisk materiale
Polybutylen-terephthalat (PBT), Polyester
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
4 (DC, C)
Kontaktmateriale
Messing
Kontakttype
Signal
Driftstemperatur
-50°C – 100°C