172-E37-203R011 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
På lager: 4.793
Datablad
37 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
172-E37-203R011
DigiKeys varenummer
2137FEA-ND
Producenter
Producentens varenummer
172-E37-203R011
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
172-E37-203R011 Modeller
Kategori
Terminering
Loddekop
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Varestatus
Aktiv
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Farve
Hvid
Antal rækker
2
Dielektrisk materiale
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Monteringstype
Trådtykkelse
20-26 AWG
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
4 (DC, C)
Driftstemperatur
-50°C – 100°C