PLT10HH401100PNL
DigiKeys varenummer
490-11859-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-11859-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-11859-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PLT10HH401100PNL
Beskrivelse
CMC 10A 2LN 400 OHM SMD AEC-Q200
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 Fælles linje mode-spole Overflademontering 400 Ohms @ 10 MHz 10A DCR 4,1mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PLT10HH401100PNL Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
4,1mOhm
Producenter
Murata Electronics
Spændingsklassifikation - DC
100V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Filtertype
Strømlinje
Størrelse/dimension
0,508" L x 0,358" B (12,90mm x 9,10mm)
Antal linjer
2
Højde (maks.)
0,370" (9,40mm)
Impedans @ frekvens
400 Ohms @ 10 MHz
Pakke/hus
Lodret, 4 PC Pad
Strømklassificering (maks.)
10A