PLT10HH501100PNL
DigiKeys varenummer
490-7736-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-7736-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-7736-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PLT10HH501100PNL
Beskrivelse
CMC 10A 2LN 500 OHM SMD AEC-Q200
Detaljeret beskrivelse
2 Fælles linje mode-spole Overflademontering 500 Ohms @ 10 MHz 10A DCR 4,1mOhm
EDA/CAD-modeller
PLT10HH501100PNL Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
4,1mOhm
Spændingsklassifikation - DC
100V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Overflademontering
Filtertype
Strømlinje
Størrelse/dimension
0,508" L x 0,358" B (12,90mm x 9,10mm)
Højde (maks.)
0,370" (9,40mm)
Impedans @ frekvens
500 Ohms @ 10 MHz
Strømklassificering (maks.)
10A