PLT5BPH5013R1SNL
DigiKeys varenummer
490-10979-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-10979-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-10979-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PLT5BPH5013R1SNL
Beskrivelse
CMC 1.8A 2LN 500 OHM SMD
Detaljeret beskrivelse
2 Fælles linje mode-spole Overflademontering 500 Ohms @ 10 MHz 1,8A DCR 22,1mOhm
EDA/CAD-modeller
PLT5BPH5013R1SNL Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
22,1mOhm
Spændingsklassifikation - DC
80V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,197" B (5,00mm x 5,00mm)
Højde (maks.)
0,197" (5,00mm)
Impedans @ frekvens
500 Ohms @ 10 MHz
Strømklassificering (maks.)
1,8A