ACM1513-551-2PL-TLHF
DigiKeys varenummer
445-9331-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-9331-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-9331-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ACM1513-551-2PL-TLHF
Beskrivelse
CMC 10A 2LN 550 OHM SMD
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 Fælles linje mode-spole Overflademontering 550 Ohms @ 100 MHz 10A DCR 4mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ACM1513-551-2PL-TLHF Modeller
Kategori
Strømklassificering (maks.)
10A
Producenter
TDK
DC-modstand (DCR) (maks.)
4mOhm
Serie
Spændingsklassifikation - DC
50V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Filtertype
Strømlinje
Størrelse/dimension
0,591" L x 0,512" B (15,00mm x 13,00mm)
Antal linjer
2
Højde (maks.)
0,236" (6,00mm)
Impedans @ frekvens
550 Ohms @ 100 MHz