TPME226M035R0100 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 225
Datablad
På lager: 0
På lager: 112
Similar
På lager: 338
Similar
På lager: 161
På lager: 446
22 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 2917 (7343 metrisk) 100mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TPME226M035R0100
DigiKeys varenummer
478-TPME226M035R0100TR-ND - Tape & Reel (TR)
478-TPME226M035R0100CT-ND - Afskåret tape (CT)
478-TPME226M035R0100DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TPME226M035R0100
Beskrivelse
CAP TANT 22UF 20% 35V 2917
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
35 V