TAJY226M035RNJ
DigiKeys varenummer
478-TAJY226M035RNJTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-TAJY226M035RNJCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-TAJY226M035RNJDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TAJY226M035RNJ
Beskrivelse
CAP TANT 22UF 20% 35V 2917
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 2917 (7343 metrisk) 500mOhm
EDA/CAD-modeller
TAJY226M035RNJ Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
500mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
Y
Spænding - Nominel
35 V