TPME226K050R0100 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 2.547
Datablad
22 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 50 V 2917 (7343 metrisk) 100mOhm