TPME226M035R0060 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
På lager: 275
Similar
På lager: 338
Similar
På lager: 161
På lager: 446
På lager: 400
22 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 2917 (7343 metrisk) 60mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TPME226M035R0060
DigiKeys varenummer
TPME226M035R0060-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TPME226M035R0060
Beskrivelse
CAP TANT 22UF 20% 35V 2917
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
35 V