TAJD686K010RNJ er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Similar
Similar
Vishay Sprague
På lager: 383
Vishay Sprague
På lager: 572
KEMET
KEMET
68 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 900mOhm