T495V686K010ATE100 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
KEMET
På lager: 3.052
Datablad
Similar
KEMET
På lager: 565
Datablad
På lager: 1.436
Vishay Sprague
På lager: 383
Vishay Sprague
På lager: 572
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
68 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 100mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T495V686K010ATE100
DigiKeys varenummer
399-4780-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T495V686K010ATE100
Beskrivelse
CAP TANT 68UF 10% 10V 2917
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T495V686K010ATE100 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 85°C
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
V
Spænding - Nominel
10 V
Funktioner
Universal
Type
Formstøbt
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100mOhm