SR325C105KARTR1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 4.856
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 2.212
Datablad
På lager: 395
Opgradering
Opgradering
På lager: 90
På lager: 813
KEMET
1 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR325C105KARTR1
DigiKeys varenummer
SR325C105KARTR1-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SR325C105KARTR1
Beskrivelse
CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,300" L x 0,150" B (7,62mm x 3,81mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,390" (9,91mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)