1206PC333KAT1A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 6.594
Datablad
Direkte
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
KEMET
På lager: 905
TDK
På lager: 545
TDK
Opgradering
Knowles Syfer
Opgradering
KEMET
På lager: 87
0.033 µF ±10% 250V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1206PC333KAT1A
DigiKeys varenummer
478-5557-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1206PC333KAT1A
Beskrivelse
CAP CER 0.033UF 250V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1206PC333KAT1A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,059" (1,50mm)