1206J2500333KXT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
Direkte
KYOCERA AVX
Direkte
KEMET
På lager: 905
TDK
På lager: 545
Murata Electronics
KEMET
0.033 µF ±10% 250V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1206J2500333KXT
DigiKeys varenummer
1206J2500333KXT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1206J2500333KXT
Beskrivelse
CAP CER 0.033UF 250V X7R 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1206J2500333KXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,063" (1,60mm)