C1206V333KBRACTU
DigiKeys varenummer
399-6475-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-6475-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-6475-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1206V333KBRACTU
Beskrivelse
CAP CER 0.033UF 630V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.033 µF ±10% 630V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C1206V333KBRACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lav ESL, Højspænding, ArcShield™
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,075" (1,90mm)