C3216X7R2J333K160AA
DigiKeys varenummer
445-4491-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-4491-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-4491-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C3216X7R2J333K160AA
Beskrivelse
CAP CER 0.033UF 630V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.033 µF ±10% 630V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C3216X7R2J333K160AA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,069" (1,75mm)