06035C103KA12A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 2.346
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Direkte
Walsin Technology Corporation
Knowles Syfer
KEMET
KEMET
På lager: 602
YAGEO
10000 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
06035C103KA12A
DigiKeys varenummer
06035C103KA12A-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
06035C103KA12A
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 50V X7R 0603
Producentens standard leveringstid
34 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
06035C103KA12A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)