KGM15AR81H103KT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
TDK
På lager: 152.611
Datablad
Direkte
Vishay Vitramon
Similar
TDK
10000 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X8R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM15AR81H103KT
DigiKeys varenummer
478-KGM15AR81H103KTTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM15AR81H103KT
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 50V X8R 0603
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM15AR81H103KT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Serie
Funktioner
Høj temperatur
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)