C0603C273K5RALTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KEMET
På lager: 4.381
KEMET
På lager: 17.239
Datablad
Walsin Technology Corporation
YAGEO
YAGEO
Murata Electronics
På lager: 702
Murata Electronics
Cal-Chip Electronics, Inc.
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
0.027 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0603C273K5RALTU
DigiKeys varenummer
399-C0603C273K5RALTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0603C273K5RALTU
Beskrivelse
CAP CER 0603
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0603C273K5RALTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,034" (0,87mm)