VJ0603Y273KXAPW1BC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Vitramon
På lager: 8.000
Direkte
KYOCERA AVX
Direkte
KYOCERA AVX
KEMET
Parametrisk ækvivalent
Walsin Technology Corporation
YAGEO
KEMET
0.027 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ0603Y273KXAPW1BC
DigiKeys varenummer
VJ0603Y273KXAPW1BC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ0603Y273KXAPW1BC
Beskrivelse
CAP CER 0.027UF 50V X7R 0603
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ0603Y273KXAPW1BC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,034" (0,87mm)