JN2DS10SLK-R
JN2DS10SLK-R
JN2DS10SLK-R
DigiKeys varenummer
670-3085-ND
Producenter
Producentens varenummer
JN2DS10SLK-R
Beskrivelse
CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
Detaljeret beskrivelse
10 Cirkulært positionsstik Stik, Hunfatninger Krympe
Kategori
Kappemateriale
Syntetisk harpiks
Emballage
Bakke
IP (Ingress Protection)
IP67 - Støvtæt, Vandtæt
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Hætte, Omløbermøtrik
Stikforbindelse type
Strømklassificering (AMPS)
3A
Spændingsklassifikation
200VAC
Kappestørrelse - Indsats
S
Driftstemperatur
-20°C – 100°C