JN1AS10ML2-R
DigiKeys varenummer
670-1055-ND
Producenter
Producentens varenummer
JN1AS10ML2-R
Beskrivelse
CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP
Detaljeret beskrivelse
10 Cirkulært positionsstik Koblingsstik, Hanben Loddekop
Emballage
Bakke
Aktiv
IP (Ingress Protection)
IP67 - Støvtæt, Vandtæt
Stikforbindelse type
Strømklassificering (AMPS)
3A
Spændingsklassifikation
200VAC
Kabelåbning
0,472" (12,00mm)
Monteringstype
Panelmontering
Driftstemperatur
-20°C – 125°C