JN1AS10UL1
JN1AS10UL1
JN1AS10UL1
DigiKeys varenummer
670-1056-ND
Producenter
Producentens varenummer
JN1AS10UL1
Beskrivelse
CONN RCPT MALE 10POS GOLD SOLDER
Detaljeret beskrivelse
10 Cirkulært positionsstik Koblingsstik, Hanben Loddemetal
Emballage
Bakke
Aktiv
IP (Ingress Protection)
IP67 - Støvtæt, Vandtæt
Stikforbindelse type
Strømklassificering (AMPS)
3A
Spændingsklassifikation
200VAC
Kabelåbning
0,472" (12,00mm)
Monteringstype
Panelmontering, Hulmontering
Driftstemperatur
-20°C – 125°C