JN1AS10ML1-R er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
På lager: 566
Datablad
10 Cirkulært positionsstik Koblingsstik, Hanben Loddekop
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
JN1AS10ML1-R
DigiKeys varenummer
670-2028-ND
Producenter
Producentens varenummer
JN1AS10ML1-R
Beskrivelse
CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
JN1AS10ML1-R Modeller
Kategori
Primær materiale
Plastic
Mfr
Kappemateriale
Syntetisk harpiks
Serie
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Emballage
Bulk
Farve
Sort
Varestatus
Aktiv
Strømklassificering (AMPS)
3A
Stikforbindelse type
Spændingsklassifikation
200VAC
Antal positioner
10
Kabelåbning
0,472" (12,00mm)
Kappestørrelse - Indsats
S
Driftstemperatur
-20°C – 125°C