IPP65R110CFDAAKSA1 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
På lager: 3.045
Datablad
Similar
onsemi
På lager: 2.265
Datablad
IXYS
Vishay Siliconix
Toshiba Semiconductor and Storage
På lager: 90
Renesas Electronics Corporation
N-kanal 650 V 31,2A (Tc) 277,8W (Tc) Hulmontering PG-TO220-3
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
IPP65R110CFDAAKSA1
DigiKeys varenummer
448-IPP65R110CFDAAKSA1-ND
Producenter
Producentens varenummer
IPP65R110CFDAAKSA1
Beskrivelse
MOSFET N-CH 650V 31.2A TO220-3
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
IPP65R110CFDAAKSA1 Modeller
Kategori
Gate-ladning (Qg) (maks.) @ Vgs
118 nC @ 10 V
Mfr
Vgs (maks.)
±20V
Serie
Inputkapacitans (Ciss) (maks.) @ Vds
3240 pF @ 100 V
Effektspredning (maks.)
277,8W (Tc)
Driftstemperatur
-40°C – 150°C (TJ)
FET-type
Klasse
Automotive
Teknologi
Kvalifikation
AEC-Q101
Afladning til kildespænding (Vdss)
650 V
Monteringstype
Hulmontering
Strøm - Kontinuerlig afladning (Id) @ 25°C
Leverandørs enhedspakning
PG-TO220-3
Drivspænding (maks. Rds til, min. Rds til)
10V
Pakke/hus
Rds on (maks.) @ Id, Vgs
110mOhm @ 12,7A, 10V
Grundlæggende varenummer
Vgs(th) (maks.) @ Id
4,5V @ 1,3mA