DF62B-5S-2.2C
DigiKeys varenummer
H122116-ND
Producenter
Producentens varenummer
DF62B-5S-2.2C
Beskrivelse
CONN SOCKET HSG 5POS 2.20MM
Detaljeret beskrivelse
5 Firkantede stikforbindelser – Huse Fatning Hvid 0,087" (2,20mm)
EDA/CAD-modeller
DF62B-5S-2.2C Modeller
Kategori
Rækkeafstand
0,079" (2,00mm)
Fastgørelsestype
Smæklås
Farve
Hvid
Kontakttype
Hunfatning
Driftstemperatur
-35°C – 105°C
Afstand
0,087" (2,20mm)