DF62B-4EP-2.2C
DigiKeys varenummer
H122103-ND
Producenter
Producentens varenummer
DF62B-4EP-2.2C
Beskrivelse
CONN PLUG HSG 4POS 2.20MM
Detaljeret beskrivelse
4 Firkantede stikforbindelser – Huse Stik Sort 0,087" (2,20mm)
EDA/CAD-modeller
DF62B-4EP-2.2C Modeller
Kategori
Rækkeafstand
0,079" (2,00mm)
Fastgørelsestype
Haspeholder
Farve
Sort
Kontakttype
Hanben
Driftstemperatur
-35°C – 105°C
Afstand
0,087" (2,20mm)