DF62B-2EP-2.2C
DF62B-2EP-2.2C
DF62B-2EP-2.2C
DigiKeys varenummer
H122101-ND
Producenter
Producentens varenummer
DF62B-2EP-2.2C
Beskrivelse
CONN PLUG HSG 2POS 2.20MM
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 Firkantede stikforbindelser – Huse Stik Sort 0,087" (2,20mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
DF62B-2EP-2.2C Modeller
Kategori
Antal rækker
1
Mfr
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Serie
Kontaktterminering
Krympe
Emballage
Pose
Fastgørelsestype
Haspeholder
Varestatus
Aktiv
Farve
Sort
Stikforbindelse type
Isoleringsmateriale
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Kontakttype
Hanben
Driftstemperatur
-35°C – 105°C
Antal positioner
Bemærkning
Kontakter sælges separat
Afstand
0,087" (2,20mm)