DF1B-4S-2.5R
DF1B-4S-2.5R
DF1B-4S-2.5R
DigiKeys varenummer
H3783-ND
Producenter
Producentens varenummer
DF1B-4S-2.5R
Beskrivelse
CONN RCPT HSG 4POS 2.50MM
Detaljeret beskrivelse
4 Firkantede stikforbindelser – Huse Koblingsstik Hvid 0,098" (2,50mm)
EDA/CAD-modeller
DF1B-4S-2.5R Modeller
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Serie
Kontaktterminering
Krympe, IDC
Emballage
Pose
Farve
Driftstemperatur
-35°C – 85°C
Kontakttype
Hunfatning
Bemærkning
Kontakter sælges separat
Antal positioner
Grundlæggende varenummer
Afstand
0,098" (2,50mm)